Ścieżka Mistrza Broni (kariera)

Droga mistrza broni skupia się na rozwoju własnej kariery oraz elementach związanych z zarządzaniem Poziomem Trudności. O ile praca dla większości osób stanowi główne źródło dochodów, o tyle Poziom Trudności tyczy się każdego z nas niezależnie od klasy postaci. W przypadku innych form powiększania dochodu istnieje dużo łatwiejsza możliwość skalowania. Dla etatu lub JDG (jednoosobowej działalności gospodarczej) wszystko oparte jest o własny czas, a jest o ograniczenie, które nie zawsze przeskoczymy. Dlatego też Poziom Trudności będzie poruszany na tej ścieżce, gdyż wydaje mi się najbardziej odpowiedni dla osób pracujących na etacie. 

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy ma (i może) mieć karierę – jest wiele bardzo potrzebnych zawodów, gdzie ilość szczebli kariery jest bardzo niewielka. Dlatego znajdą się tutaj też teksty związane z pracą, a nie koniecznie dochodami np. jak pracować mniej, wydajniej lub mieć lepszą satysfakcję z pracy. 

Teksty w tej ścieżce są jeszcze w przygotowaniu.

Jeśli na ten moment szukasz czegoś ciekawego w kontekście podejścia do pracy, to gorąco zachęcam to zapoznania się z książką Inaczej Radka Kotarskiego. 

Nie jest to żaden link partnerski lub inna reklama. Po prostu uważam, że jest to książka warta przeczytania. Nie jest to zestaw pseudo motywacyjnego bełkotu, ale zdroworozsądkowe podejście do wielu problemów związanych z pracą połączone kilkoma technik, jak pracować wydajniej lub po prostu mądrzej. 

https://altenberg.pl/inaczej-radek-kotarski/