Ścieżka Mistrza Kontroli (nieruchomości)

Droga inwestowania w nieruchomości
Nieruchomość to Twój podopieczny, który pomoże CI budować majątek.

Ścieżka ta koncentruje się na wykorzystywaniu nieruchomości jako wsparcia w budowaniu swojego długoterminowego poziomu postaci. Z czasem będę publikował tutaj teksty związane z inwestycjami na rynku nieruchomości i wynajmem mieszkań. 

My posiadamy w drużynie jednego przywołanego stwora, który wspiera nas co miesiąc dochodem z najmu. Jednak nie czuję się ekspertem w tym temacie. Mam w planach co najmniej kilka tekstów odnośnie nieruchomości. W tym temacie na razie chciałbym wskazać Ci dwa miejsca w internecie, gdzie znajdziesz wartościowe teksty na temat nieruchomości na wynajem. 

Artykuły na blogu związane z tematem nieruchomości:


W międzyczasie możesz odwiedzić poniższe miejsca w internecie, gdzie znajdziesz wartościowe informacje na temat wynajmowania mieszkań:

Wynajmistrz

Jeśli interesuje Cię temat wynajmu, a nie słyszałeś jeszcze o blogu Wynajmistrza, to czas to zmienić. Moim zdaniem jedno z najlepszych informacji na temat wynajmu w Polskim Internecie.

https://wynajmistrz.pl/

Finanse Bardzo Osobiste

Drugim miejscem są wpisy Marcina Iwucia z bloga Finanse Bardzo Osobiste (a obecnie marciniwuc.com). Pierwszy link to zbiór informacji na temat inwestowania w najem. Drugi link poniżej, to wzór umowy najmu zaprezentowany przez Marcina. Sam przy wynajmie korzystałem właśnie z tego wzoru z minimalnymi zmianami (jestem trochę bardziej liberalny w pewnych kwestiach :). 

Wzór umowy najmu mieszkania zaproponowany przez Marcina.